Ankara Gülden Temizlik Firması
iletisim@ankaraguldentemizlik.com

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Ankara Gülden Temizlik Firması yanınızda. Elemanlarımızın her biri temizlik, hijyen alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşur.

Temizlik yapılacak adrese girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

1: Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizlenir. Daha sonra camlar için hazırlanan özel aletlerle camları siler .

2: Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatır daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliğini yapılır.

3: WC ve lavaboları ve mevcut fayansları uygun kimyasallarla temizliğini yapılır.

4: Mutfak dolaplarının içinin ve dışının temizliği yapılır . Son olarak işlerini bitiren temizlik personeli zemini sıfırlayarak oda, oda temizliği işini bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar.

WhatsApp chat