Ankara Gülden Temizlik Firması
iletisim@ankaraguldentemizlik.com

İbadethane Temizliği

Hijyenist Temizlik , Cami gibi kutsal alanlar ve diğer tüm ibadethaneler ortak amaç için yapılmış olup yoğun bir insan trafiğine maruz kalan platformlardır. Ne kadar havalandırılırsa havalandırılsın ufak bir alan gibi sık sık temizlenme şansı yoktur ve olsa da yine de standart temizlik malzemeleri ile gerçek amaca tam anlamıyla ne yazık ki ulaşılamamaktadır. Tabi bu da büyük problemler yaratmakta ve bulaşıcı hastalıklara dahi meyil vermektedir.
Hijyenist Temizlik; İbadethane kapsamında , halılar, çiniler, ve her ebattaki avize ayrıntılı olarak temizlemektedir. Verdiği ibadethane temizliği kapsamında koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Cami temizliği ev iş yeri gibi daha az insan gelen alanlardan çok daha önemli olmakla birlikte bakımına kat be kat önem gösterilmesi gereken alanlardır. Bu yüzden ibadethanelerin temizlik ve mikroplara karşı korunmasında alışılagelmiş önlemlerin dışına çıkılmalı ve kalıcı uzun süreli hijyenik bir atmosfer oluşturulmalıdır.Bu bakımdan ele alındığında alışıla gelmiş yıkama yöntemleri yetersiz hatta daha çok problem yaratan yıkamalardır.

Hijyenist Temizlik olarak, kuru köpük ile kuru temizleme yöntemiyle halılarınızı yerinde, ıslatmadan anti bakteriyel özel ürün ve makinalarla temizlemekteyiz. Yazın 15-25 dk. Kışın 30-60 dk. arasında tamamen kuruyarak hem ibadet yarım kalmayacağı gibi hemde neme bağlı mikroorganizmaların önüne geçilmektedir.

Cami temizliği yapıyoruz çünkü camilerin temizliğini yapmak insanların çok daha temiz bir ortamda ibadet edebilmelerini sağlaya bilmek için bu alanda işimizi ve sizlerin Allah’a olan yakınlığınızdan dolayı işimizi en iyi şekilde sizlerin ve bizlerin huzuru için yapmaktayız. Allahın evi olan camilerimiz zaman içersinde istemesekte hava şartları ve kullanıma bağlı olarak temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple siz değerli cemaatimizden sonrası ve tadilat sonrası cami temizliği hizmeti vermekteyiz gelen talep ve isteklerinizi en hızlı ve en etkili şekilde çözmekteyiz.

WhatsApp chat