Ankara Gülden Temizlik Firması
iletisim@ankaraguldentemizlik.com

Bina Temizliği

Ankara Gülden Temizlik Firması temizlik sektörüne hizmet vermek üzere yapılanmış profesyonel bir şirkettir. Uzmanlaşmanın geçerli olduğu çağımızda detayların önemli olduğuna inanan firmamız, apartman temizliği konusunda hizmet verdiği apartmanların güvenini kazanmış ve sektöre farklı bir bakış açısı getirerek kısa sürede aranılan bir marka olmuştur.

Her geçen gün büyüyen Ankara Gülden Temizlik Firması çalışmalarında doğanın korunması ve geri dönüşüme kazandırılması konusunda da çalışmalar başlatmıştır. Temizlik servisi, profesyonel kadrosu ve yaklaşımıyla alışılmış temizlik hizmetlerini tamamen değiştirerek bugüne kadar almakta olduğunuz temizlik hizmetlerini sorgulamanızı sağlayacak.

Ankara Gülden Temizlik Firması apartman temizliğinde görevlendirdiği personelin tamamını sigortalı olarak çalıştırarak apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Bu ihtiyaçtan hareketle Firmamız Ankara Gülden Temizlik, alışagelmiş temizlik hizmetleri yerine apartman danışmanınız olarak tüm sorunlarınıza çözüm üreterek hayatınızı kolaylaştırmayı, paranızın ve beklentilerinizin tam karşılığını almanızı hedeflemektedir.

WhatsApp chat